در این بخش به معرفی و آموزش نصب درب ضد سرقت و خصوصیات فریم انتظار آن میپردازیم:

نصب درب ضد سرقت

درب ضد سرقت به همراه فریم انتظار

درب ضد سرقت به همراه فریم انتظار

شرکت با بهره مندی از کارشناسان مجرب و متخصص در خصوص نصب انواع درب ضد سرقت,درب مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و استاندارد روز جهانی و همچنین سریع ترین زمان ممکن نصب می نماید. در این بخش به توضیح در مورد مراحل نصب درب ضد سرقت می پردازیم.

آشنایی با مراحل نصب درب ضد سرقت:

مراحل نصب یک درب ضد سرقت را میتوان به 2 مرحله کلی تقسیم بندی نمود که در مرحله اول در زمان دیوار چینی فریم انتظار درب در محل مورد نظر نصب می شود و مرحله دوم اتصال درب ضد سرقت به وسیله لولا به فریم انتظار می باشد که بعد از اتمام تمامی مراحل ساختمان سازی صورت می پذیرد. در این بخش به بررسی کامل نصب درب ضد سرقت می پردازیم:

نصب فریم انتظار:

نکات لازم در خصوص نصب فریم انتظار

نکات لازم در خصوص نصب فریم انتظار

اولین نکته برای نصب فریم انتظار این است که در پایان دیوار چینی و قبل از سفید کاری باید فریم انتظار فلزی را قرار داد و قوطی که برای فریم انتظار استفاد می کنیم باید در ابعاد 4در8 سانتی متر باشد و حتی در بعضی مواقع می توان قوطی ها با ابعاد کمتر را در ساخت فریم انتظار به کار برد.

نکته بعد در این است که ابعاد داخل به داخل فریم انتظار یک سانتی متر بیشتر از ابعاد پشت تا پشت درب ضد سرقت باشد. فضای لازمی که از سمت راه پله لازم است به اندازه 5سانتیمتر می باشد که چهار سانتی متر آنرا را نباید با هیچ مصالحی پر کرد ولی در قسمت داخلی می توان از مصالح استفاده کرد و آن را پوشاند.

برای نصب کردن فریم انتظار درب را باید رنگ آمیزی کنیم تا مانع زنگ زدگی فریم انتظار شود. اما این مرحله را باید قبلا از اینکه درب را نصب کرد انجام داد و فریم خود را باید کاملا شاقول و تراز قرار داد و باید سطح بالایی پاخور فریم انتظار با سطح کف نهایی از سمت داخل و بیرون باهم, هم سطح باشند و بالا تر یا پایین تر نباشد.

روش های مختلف برای نصب فریم انتظار درب ضد سرقت را میتوان به سه دسته نصب با روشهای رولت بولت,جوش و پیچ سرمته تقسیم بندی نمود.

اتصال درب ضد سرقت به فریم انتظار:

مراحل نصب درب ضد سرقت و فریم انتظار

مراحل نصب درب ضد سرقت و فریم انتظار

درب ضد سرقت با توجه به ساختمان داخلی آن که از ورقه آهن ساخته شده است نسبت به درب های معولی دارای وزن سنگینتری می باشند و برای اتصال درب ضد سرقت به فریم انتظار باید از سه لولا و یا بیشتر استفاده نمود تا درب ریگلاژ خود را بعد از مدتی به خاطر وزن سنگین خود از دست ندهد. توجه به این نکته در نصب لولا های درب ضد سرقت نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که لولاها به صورت مخفی باشد و از سمت بیرونی درب ضد سرقت قابل مشاهده نباشد. در بخش معرفی ابزار و یراق به صورت کامل در مورد تمامی لولاها و انواع آنها توضیحات کامل را ارائه نموده ایم.