نمایندگی درب ضد سرقت

نمایندگی درب ضد سرقت

در این بخش شما عزیزان علاوه بر مشاهده انواع نمایندگی های موجود این مرکز در استان های کشور در صورت داشتن شرایط لازم میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و درخواست خود جهت اخذ نمایندگی درب ضد سرقت این مرکز را ارسال نمایید.

شایان ذکر است نمایندگی های درب ضد سرقت در شهر های مشهد, تهران, اصفهان, تبریز, اراک, قم, همدان, شیراز, سمنان, مازندران, ساری, خمین, محلات, ساوه, کاشان, کرمانشاه, کردستان, سنندج, آمل, کرمان, بندرعباس, اهواز, خرم آباد, بوشهر و سایر شهر های کشور عزیزمان ایران قابل درخواست بوده است.

و با توجه به شرایط و مکان و امکانات شما عزیزان در خصوص دادن نمایندگی بررسی های لازمه انجام شده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما عزیزان در خصوص دریافت نمایندگی درب ضد سرقت این مرکز خدمت شما عزیزان ارسال خواهد شد.

همچنین شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات در خصوص شرایط پذیرش نمایندگی توسط این شرکت در شهر های مختلف کشور عزیزمان ایران با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و فرم دریافت نمایندگی را دریافت نمایید.

و بعد از ارسال آن همانطور که در بالا خدمت شما عزیزان عرض نمودیم درخواست شما مورد بررسی قرار گرفته و در زمان کوتاهی نتیجه به شما اعلام خواهد شد.

دریافت مشخصات جهت اخذ نمایندگی

در ضمن این مرکز نمایندگی مستقیم شرکت ترکیه را دارا می باشد که علاوه بر وارد نمودن درب های ضد سرقت با کیفیت بسیار بالا و با ابزار و یراق اصلی و بسیار با کیفیت و مرغوب همچنین باعث از بین رفتن واسطه ها و در نتیجه قیمت تمام شده پایین تر درب ضد سرقت شده که خود سبب فروش بیشتر آن با توجه به کیفیت بالا و قیمت پایین تر آن شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و با بخش مدیریت شرکت در خصوص واگذاری نمایندگی مکاتبات لازم را انجام دهید.